0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Slovenia
1.Liga
RD Slovan
۳۴
۲۷
MRK Ljubljiana
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
1st League
Chungnam Sports
۱۷
۲۲
SK Hawks
Finished
۱۲:۳۰
World
Olympic Games Qualifiers Women
Montenegro (W)
۲۶
۳۰
Slovenia (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hungary (W)
۳۷
۲۸
Japan (W)
Finished
۲۰:۴۵
Great Britain (W)
۸
۵۲
Sweden (W)
Finished
۱۸:۱۵
Paraguay (W)
۲۰
۳۷
Germany (W)
Finished
۱۵:۰۰
Czech Republic (W)
۴۱
۳۳
Argentina (W)
Finished
۱۷:۰۰
Spain (W)
۲۶
۲۷
Netherlands (W)
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Qatar League
Al Wakra
۲۱
۲۶
Al Arabi
Finished
۱۸:۰۰
Al Duhail
۳۸
۲۷
Al Khor
Finished
۱۸:۰۰
Al Rayyan
۳۷
۲۷
Al Sadd
Finished
۱۹:۳۰
SC Qatar
۱۸
۲۳
Al Shamal
Finished
۱۶:۳۰
Al Gharafa
۲۷
۳۴
Al Ahli
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Liga Asobal
BM. Ciudad Encantada
۲۸
۲۷
Angel Ximenez Puente Genil
Finished
۱۸:۳۰
BM Huesca
۲۹
۳۸
Club Balonman Cangas Frigorificos Morrazo
Finished
۲۰:۰۰
BM Torrelavega
۲۶
۳۷
Helvetia Anaitasuna
Finished
۲۱:۳۰
BM Atletico Valladolid
۳۲
۲۹
BM Nava
Finished
۱۴:۱۵
Austria
HLA 2
WAT Funfhaus HB
۳۶
۲۹
Uhlz Perchtoldsdorf Devils
Finished
۲۰:۳۰
HIB Graz
۲۹
۳۰
SG Krems / Langenlois
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
2a Divisao
Gaia B
۲۶
۳۰
Sao Mamede
Finished
۰۰:۰۰
AD Sanjoanense
۲۵
۲۴
Boavista FC
Finished
۰۰:۰۰
Norway
Eliteserien
OIF Arendal
۳۳
۲۹
Naerbo
Finished
۱۸:۳۰
Elverum
۳۶
۱۸
Bergen
Finished
۱۸:۳۰
Kolstad
۳۳
۲۴
TTIF Halden
Finished
۱۹:۳۰
Runar Sandefjord
۳۰
۳۱
Drammen HK
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Handboldligaen
Team Tvis Holstebro
۳۵
۳۱
KIF Kolding
Finished
۱۹:۳۰
Ribe Esbjerg HK
۲۸
۳۳
Mors - Thy Handbold
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
Premijer Liga
Trogir
۲۸
۲۸
RK Rudar Rude
Finished
۲۰:۳۰
RK Gorica
۳۴
۲۶
Dubrava
Finished
۱۸:۳۰
Porec
۲۸
۲۵
GRK Varazdin 1930
Finished
۱۹:۳۰
RK Osijek
۳۶
۲۵
RK Ribola Kastela
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Elitserien
Hammarby IF HB
۳۵
۳۰
IFK Kristianstad
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
NLA
HC Kriens
۲۹
۲۶
ZMC Amicitia Zürich
Finished
۱۷:۳۰
Kadetten Schaffhausen
۳۵
۲۹
Pfadi Winterthur
Finished
۱۷:۳۰
HSC Kreuzlingen
۳۰
۲۶
CS Chenois Geneve
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
LHC Oro Apertura
SAG de Lomas de Zamora
۲۶
۲۶
CA Lanus
Finished
۰۲:۱۵
Colegio Ward
۳۳
۲۸
Estudiantes de La Plata
Finished
۰۲:۱۵
River Plate
۲۲
۲۴
Manuel Dorrego
Finished
۰۲:۱۵
Sag Villa Ballester
۲۸
۲۶
Club Vicente López
Finished
۰۲:۱۵
World
International Friendlies Women
Poland (W)
۲۶
۲۲
Brazil (W)
Finished
۱۵:۴۵
Croatia
1. HRL Women
ZARK Split (W)
۲۹
۲۹
ZRK Dalmatinka (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Neckarsulmer Sport Union (W)
۳۲
۲۱
Union Halle-Neustadt (W)
Finished
۱۹:۰۰
Portugal
Taca de Portugal Women
S.L. Benfica (W)
۲۹
۲۱
Academia Sao Pedro do Sul (W)
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
Prva Liga
RK Sutjeska
۲۶
۲۹
Partizan Tivat
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Olis Deildin
KA Akureyri
۱۹
۲۵
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۳۱
۳۷
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۹:۳۰
Greece
A1
ASE Douka Athens
-
-
Ionikos
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Superliga
SPR Chrobry Glogow
۳۴
۳۳
KS Azoty-Pulawy
Finished
۱۶:۳۰
SPR Wisla Plock
۲۱
۲۰
KPR Ostrovia Ostrow Wielkopolski
Finished
۱۷:۳۰
MKS Zaglebie Lubin
۳۴
۳۳
KPR RC Legionowo
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
SG 09 Kirchhof (W)
۱۸
۳۵
HC Rodertal (W)
Finished
۱۶:۳۰
ESV 1927 Regensburg (W)
۳۶
۳۲
Kurpfalz Baren Ketsch (W)
Finished
۱۷:۳۰
HC Leipzig (W)
۲۸
۲۳
HCD Grobenzell (W)
Finished
۱۷:۳۰
Greece
A1 Women
Anagennisi Artas (W)
-
-
Athinaikos (W)
Finished
۱۶:۳۰
Megas Alexandros Giannitson (W)
-
-
AEP Panorama (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Elitserien Women Playout
Kungalvs HK (W)
۲۵
۲۲
Boden Handball IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A2
Altamura
۱۸
۳۸
Pallamano Chieti
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
2. HRL Women
ZRK Orkan (W)
۲۲
۲۵
ZRK Zadar (W)
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga Nationala
Potaisa Turda
۳۵
۳۵
Dinamo Bucuresti
Finished
۱۵:۳۰
CSM Focsani 2007
۲۴
۲۸
Steaua Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
HC Vaslui
۲۵
۲۷
SCM Politehnica Timisoara
Finished
۱۸:۳۰
HC Minaur Baia Mare
۳۱
۲۹
CSM Bacau
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division Women
Fyllingen (W)
۳۵
۱۷
Sarpsborg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Glassverket (W)
۳۰
۳۳
Utleira (W)
Finished
۱۷:۳۰
Storhamar II (W)
۲۱
۲۱
Algard (W)
Finished
۱۷:۳۰
Levanger (W)
۳۳
۲۵
Junkeren IK (W)
Finished
۱۸:۳۰
Nordstrand Handball Elite AS (W)
۲۱
۲۶
Fjellhammer (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kjelsas (W)
۲۶
۴۱
Flint (W)
Finished
۱۹:۳۰
Volda (W)
۲۵
۲۱
Haslum Baerum (W)
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga
TJ Cement Hranice
۲۳
۳۵
HBC Strakonice 1921
Finished
۱۵:۳۰
HC Dukla Praha
۳۱
۳۲
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
Finished
۱۶:۳۰
Germany
DHB Pokal
Fuchse Berlin
۲۸
۳۱
SG Flensburg-Handewitt
Finished
۱۴:۱۵
SC Magdeburg
۳۰
۱۹
MT Melsungen
Finished
۱۷:۰۵
Turkey
1.Lig Women
Karaman Minik Atilim SK (W)
۴۰
۳۶
Sivas Belediyesi SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gokturk SK (W)
-
-
Artvin 7 Mart SK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Plata
San Pablo Burgos
۲۷
۲۵
EON Alicante
Finished
۱۳:۳۰
BM Zamora
۲۳
۲۵
BM Villa De Arandade
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Cup
Chekhovskie Medvedi
۴۱
۲۵
SKIF Krasnodar
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
1st League Women
Busan (W)
۲۸
۲۹
Seoul City (W)
Finished
۱۰:۴۰
SK Sugar Gliders (W)
۲۷
۲۴
Wonderful Samcheok (W)
Finished
۱۴:۳۰
Japan
JHL
Ryukyu Corazon
۳۰
۳۷
Wakunaga
Finished
۰۸:۳۰
Earth Friends BM
۲۵
۳۹
Toyota Boshoku Kyushu (Red Tornado)
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Division de Honor Plata Women
Muniz (W)
۲۳
۲۵
San Fernando Handball (W)
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
LHD Oro Apertura Women
River Plate (W)
۳۲
۲۱
Manuel Dorrego (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sedalo (W)
۳۸
۲۵
Juventud Unida (W)
Finished
۰۰:۳۰
Portugal
1a Divisao - Championship Round
ABC Braga-Andebol SAD
۲۳
۳۳
Sporting Clube Portugal
Finished
۲۰:۳۰